Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding
Advocaten

Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

Opleiding 

Studeerde Nederlands recht aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.

Advocaat bij LVH

Sinds 2007.

Functie en feiten

Na haar afstuderen heeft Anouk vier jaar gewerkt als (Senior) Gerechtssecretaris bij de rechtbank Rotterdam, sector civiel recht, team familie. Anouk heeft zich gespecialiseerd in het familierecht. Zij behandelt (internationale) echtscheidingen, alimentatiezaken, gezag- en omgangskwesties, afstammingszaken, analyseert huwelijkse voorwaarden en stelt convenanten en ouderschapsplannen op.

Branchegebied

Zakelijke dienstverlening

Expertise

Scheiding (voor ondernemers)

Competenties

Bij scheidingen spelen emoties een grote rol. Anouk is er in getraind om alle juridische zaken die bij een scheiding moeten worden geregeld – met inachtneming van die emoties – in goede banen te leiden.

Persoonlijke eigenschappen

Groot inlevingsvermogen, direct.

Lidmaatschappen / nevenactiviteiten
  • lid van de VEAN (Vereniging Erfrecht Advocaten Nederland);
  • lid van de Soroptimist Club Rotterdam.
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55
LinkedIn
Download vCard
Stuur een e-mail
Anouk Mullenders
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl