Afbeelding

Advocaten

Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

Jack Leeman is sinds 1978 advocaat en vanaf 1 april 2005 partner bij Leeman Verheijden Huntjens. Hij heeft een veelzijdige praktijkervaring opgedaan op het brede terrein van het ondernemingsrecht en het civiele recht. Het procesrecht is zijn specialisme en vormt de kern van zijn praktijk. Het gaat daarbij om de procespraktijk in brede zin, met nadruk op het ondernemingsrecht, bankrecht, contractenrecht, vastgoed, bestuurdersaansprakelijkheid en massaschade.

Cliënten schakelen hem in vanwege zijn juridische deskundigheid en strategisch inzicht in vaak complexe zaken. Zij herkennen zijn ambitie om de cliënt ten dienste te staan en waarderen daarbij zijn betrokkenheid, vasthoudendheid, inzet en gedrevenheid.

Jack is verantwoordelijk voor de Vakgroep Procesrecht en Europees recht en de algemene opleiding van de advocaten binnen het kantoor.

Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 stuur mail
Jack Leeman
Procederen bij de Hoge Raad

Procederen bij de Hoge Raad is alleen voorbehouden aan advocaten die tot de cassatiebalie zijn toegelaten. In het verleden waren dit alleen advocaten die tot de Haagse balie behoorden. Inmiddels is dit gewijzigd en wordt iedere advocaat, die daartoe een speciaal ingericht examen met succes heeft afgelegd, tot de cassatiebalie toegelaten. Zo’n advocaat (een cassatieadvocaat) kan bij de Hoge Raad op treden.

Procederen is, zoals eerder opgemerkt, een vak apart

Eenieder gaat er van uit dat procederen als vanzelfsprekend bij een advocaat hoort. Echter, dat is bepaald niet het geval. Het merendeel van de advocaten komt überhaupt niet in de rechtszaal. Hierdoor is procederen steeds meer een specialisatie geworden.

Hoger beroep

Procederen is een vak apart. Dit geldt zowel voor procederen bij de rechtbank, maar nog veel meer voor het procederen in hoger beroep bij het Hof.

Meer artikelen >
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Jos Huntjens

erfrecht

+31 (0)10 209 27 55 huntjens@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

Franchise, distributie en agentuur

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

arbeidsrecht, commerciële samenwerkingen en overnames

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl