Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Advocaten

Jacolien Verwijs

Juridisch medewerker

Opleiding

Jacolien Verwijs behaalde haar bachelor rechtsgeleerdheid aan de Radboud Universiteit te Nijmegen. Per september 2020 vervolgt zij haar studie met een master privaat- of ondernemingsrecht aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam.

Juridisch Medewerker bij LVH

Sinds december 2019

Functie en feiten

Jacolien is in oktober 2019 begonnen als student-stagiair bij LVH Advocaten. Naast haar studie heeft zij reeds een jaar gewerkt als juridisch medewerker bij de Rechtswinkel Over-Betuwe.

Als juridisch medewerker verleent Jacolien de advocaten van het kantoor inhoudelijke ondersteuning door het onderzoeken van verschillende juridische vraagstukken aan de hand van rechtspraak en literatuur.

Competenties

Jacolien heeft een brede interesse binnen het civiele recht en vindt het daarom prettig om ingezet te worden op veel verschillende zaken. Jacolien werkt goed samen met de advocaten van het kantoor, ze durft hen vragen te stellen en is niet bang haar mening te geven. Jacolien schuwt geen complexe juridische aangelegenheden en houdt van een gezonde dosis humor. 

Persoonlijke eigenschappen

Enthousiast, betrokken en creatief.

Jacolien Verwijs

Juridisch medewerker

+31 (0)10 209 77 77
Download vCard
Stuur een e-mail
Jacolien Verwijs
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 45 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 45 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

Juridisch medewerker

+31 (0)10 209 77 77 verwijs@lvh-advocaten.nl