Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Herstructurering

Is uw bedrijf in zwaar weer gekomen, dan is tijdig ingrijpen noodzaak. Een faillissement kan mogelijk worden voorkomen door het uitvoeren van een herstructurering of sanering. De nodige kennis en ervaring van onze advocaten kunnen u helpen te komen tot een oplossing. Daarbij kunt u denken aan het afstoten van bedrijfsonderdelen, het bemiddelen bij herfinanciering, het regelen van de verkoop van gezonde bedrijfsonderdelen voorafgaand aan faillissement – onder toezicht van de te benoemen curator – met het oog op het behoud van de waarde van die bedrijfsonderdelen (de zogeheten pre-pack), het bemiddelen bij en bereiken van (buitengerechtelijke) akkoorden met de bank, de belastingdienst en andere schuldeisers.

Onze advocaten die kennis hebben van het arbeidsrecht kunnen bij een herstructurering assisteren om personeel te laten afvloeien. Een goede voorbereiding en een duidelijke strategie zijn daarbij essentieel. Door een goede begeleiding kunnen de nodige kosten worden bespaard.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!