Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

advocaten rotterdam dutch british desk

Dutch British Desk

Het komt steeds vaker voor dat Engelse bedrijven zich ook vestigen hier in Nederland en actief willen worden op de Nederlandse markt. Dit kan op verschillende manieren waaronder het oprichten van een Nederlandse dochteronderneming of het registreren van een buitenlandse onderneming in Nederland. Voorts is het ook mogelijk om een nauwe samenwerking aan te gaan met een onderneming in Nederland, aandelen te kopen in een Nederlandse onderneming, commerciële contracten sluiten, etc.

Een kantoor openen in Nederland als Engels bedrijf

Indien de onderneming ervoor kiest om zelf een kantoor te openen hier in Nederland, dan komt er veel bij kijken, zoals;

  • De oprichting van een Nederlandse juridische entiteit;
  • Registreren van de buitenlandse entiteit in Nederland;
  • Samenwerking aangaan met een andere onderneming;
  • Sluiten van huurovereenkomsten en alles wat daarbij komt kijken;
  • Aantrekken van personeel;
  • Algemene verkoop c.q. inkoopvoorwaarden opstellen van de nieuwe onderneming;
  • Verkoop c.q. inkoopcontracten;
  • BTW registratie;
  • Afsluiten van leningen etc.

Madelon van Breemen is beëdigd als Solicitor in Engeland & Wales en als advocaat in Nederland. Madelon heeft haar vormende jaren in Engeland doorgebracht en heeft Engels als haar moedertaal. Inmiddels woont zij al vele jaren in Nederland en heeft werkervaring opgedaan bij Engelstalige bedrijven die zich richten op internationaal zaken doen. Doordat Madelon jaren in Nederland heeft gewerkt, kan ze Engelse bedrijven beter bijstaan op het gebied van haar juridische kennis van de Nederlandse markt, maar ook de Nederlandse versus de Engelse cultuur. Dat laatste maakt juist dat zij zich op dit terrein kan onderscheiden.

Nederlandse Engelse Kamer van Koophandel (NBCC)

LVH Advocaten is lid van de Nederlandse Engelse Kamer van Koophandel (NBCC), een netwerk van bedrijven die actief zijn in de Nederlandse en Engelse markt.

Juridische ondersteuning Brits-Nederlandse advocaat

Heeft u vragen met betrekking tot de Dutch British desk dan kunt u contact opnemen met Madelon van Breemen.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 45 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 45 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

Juridisch medewerker

+31 (0)10 209 77 77 Verwijs@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!