Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Aanbestedingen

Overheidsinstanties (gemeenten, publiekrechtelijke instanties en nutsbedrijven) zijn verplicht een (Europese) aanbestedingsprocedure te volgen voor inkoopopdrachten met een waarde boven het Europese drempelbedrag. De aanbestedingsprocedure kent wettelijke kaders en bepalingen, die nogal wat haken en ogen kennen. Pas na het doorlopen van deze procedure, waaraan in beginsel alle ondernemingen mogen deelnemen, mag de overheid de opdracht gunnen.

Ons kantoor begeleidt ondernemingen, waaronder aannemers, leveranciers en dienstverleners, bij het inschrijven op een aanbesteding, het doorlopen van aanbestedingsprocedures en de beoordeling van aanbestedingsdocumenten. Daarnaast staat het kantoor inschrijvers bij in geschillen met de aanbesteder. Zo’n geschil mondt regelmatig uit in een kort geding, waarbij snelheid en kennis van feiten en het aanbestedingsrecht cruciaal zijn voor het behalen van een goed resultaat.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!