Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Fusies en overnames

Een fusie of overname vraagt van alle betrokken partijen zorgvuldig handelen. De gevolgen voor uw onderneming kunnen immers ingrijpend zijn. Niet alleen de kansen en financiële risico’s zijn van belang; ook de juridische structuur en de emoties van uw mensen zijn van belang. Zaken voor de toekomst moeten goed worden geregeld en onaangename verrassingen moeten worden voorkomen. Het is dan ook belangrijk in een vroeg stadium juridisch advies in te winnen om de transactie vlot en zakelijk te laten verlopen.

Wij werken in het gehele traject, van letter of intent tot closing, vaak samen met uw accountant, belastingadviseur, notaris en corporate finance adviseur.

Onze werkzaamheden in deze trajecten zijn zeer uiteenlopend. U kunt denken aan ondersteuning bij het opstellen van het verkoopmemorandum en structurering van de deal, uitvoeren van een boekenonderzoek (due diligence) en analyse van juridische risico’s, het opstellen van geheimhoudingsovereenkomsten, overleg met banken en andere financiers, opstellen van leningsovereenkomsten, opstellen en beoordelen van zekerheidscontracten en garanties, afstemming met ondernemingsraad, commissarissen en aandeelhouders, beoordeling van de mededingingsrechtelijke en medezeggenschapsrechtelijke aspecten, het opstellen en beoordelen van overnamecontracten, maken van aandeelhoudersovereenkomsten en doorvoeren statutenwijzigingen, doorvoeren van na de overname noodzakelijke reorganisaties (ook op personeelsgebied), ondersteuning bij (garantie)claims naar aanleiding van de transactie.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!