Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Huur (contract en ontruiming)

Het huurrecht is niet altijd eenvoudig en helder. Zo zijn er drie soorten huur van gebouwde onroerende zaken: huur van woonruimte, huur van zogenaamde middenstandsbedrijfsruimte (bijvoorbeeld een winkel of een restaurant) en ‘overige’ bedrijfsruimte (bijvoorbeeld kantoorruimte). Voor elk van deze verschillende soorten huur gelden andere wettelijke bepalingen.

Vragen die zich kunnen voordoen, zijn bijvoorbeeld : wanneer is er sprake van een dwingendrechtelijke regel en mag u het huurcontract niet in het nadeel van de huurder wijzigen? Op welke punten is de huurovereenkomst al dan niet bindend? Hoe ver gaat ontruimingsbescherming? Hoe moet een clausule voor periodieke huuraanpassing worden geformuleerd? Onze advocaten kunnen uw vragen beantwoorden en kennen de mogelijkheden en valkuilen van het huurrecht.

Mocht u problemen hebben met een niet-betalende huurder, dan kan een procedure worden gestart om de huurovereenkomst te beëindigen en tot ontruiming over te gaan.

Wij zijn actief voor verschillende opdrachtgevers, zoals projectontwikkelaars, vermogensbeheerders, woningcorporaties, makelaars en winkeliers.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!