Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Onderneming en aandeelhouders

Om uw onderneming goed, efficiënt en verantwoord te leiden, is het noodzakelijk dat juridische verhoudingen en verantwoordelijkheden binnen uw bedrijf goed worden vastgelegd. Daarbij kunt u denken aan aandeelhoudersovereenkomsten, aandeelhouders- en bestuursbesluiten en bestuursreglementen. Als alles goed is vastgelegd, voorkomt u problemen achteraf. In samenwerkingen kunnen immers geschillen ontstaan tussen aandeelhouders, bij overnames of uitkoop, over aansprakelijkheid of over onbehoorlijk gedrag van bestuurders, commissarissen en/of accountants.

Mocht er een geschil binnen uw onderneming ontstaan, dan kunnen wij u, zo nodig in samenwerking met uw fiscalist en notaris, bijstaan bij het vinden van een effectieve oplossing. Dat kan zijn door te kiezen voor overleg of door de gang naar de rechter te bewandelen. Het uiteindelijke resultaat staat daarbij voorop.

Onze advocaten denken pro actief met u mee. Zij adviseren en procederen over geschillen bij overnames, geschillen tussen aandeelhouders onderling en tussen aandeelhouders en de vennootschap (waaronder enquêteprocedures bij de Ondernemingskamer van het gerechtshof Amsterdam), zeggenschap en besluitvorming binnen rechtspersonen, uitkoop en uitstoting van aandeelhouders en aansprakelijkheid van bestuurders, commissarissen en accountants.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!