Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Wegtransport

In Nederland, en zeker in en rond de aanvoerhaven Rotterdam, spelen transport en logistiek een belangrijke rol. De marges in het wegtransport staan sterk onder druk. Het is voor de ondernemer dan ook belangrijk om afspraken over hoeveelheden, tijden en plaats van aflevering en onder welke voorwaarden en verantwoordelijkheden dat gebeurt, goed vast te legen in contracten. Als het transport komt stil te liggen doordat er ladingschade is, of een leverancier of afnemer in de problemen komt, dan is actie nodig. Er ontstaat dan immers direct schade; schade die zo veel mogelijk moet worden beperkt.

Onze advocaten hebben kennis van de transport- en logistiek sector en kunnen u bijstaan bij het opstellen van vervoersovereenkomsten, vragen over (het gebruik van) algemene voorwaarden, kwesties op het gebied van vervoer, expeditie, distributie en overslag en aansprakelijkheidskwesties. Zodra er moet worden geprocedeerd, werken wij nauw samen moet onze advocaten die gespecialiseerd zijn in procesvoering.

Wij treden op voor (internationale) transportbedrijven, distributeurs, overslagbedrijven en logistieke dienstverleners.


 

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!