Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Onderneming en aandeelhouders

Om uw onderneming goed, efficiënt en verantwoord te leiden, is het noodzakelijk dat juridische verhoudingen en verantwoordelijkheden binnen uw bedrijf goed worden vastgelegd. Daarbij kunt u denken aan aandeelhoudersovereenkomsten, aandeelhouders- en bestuursbesluiten en bestuursreglementen. Als alles goed is vastgelegd, voorkomt u problemen achteraf. In samenwerkingen kunnen immers geschillen ontstaan tussen aandeelhouders, bij overnames of uitkoop, over aansprakelijkheid of over onbehoorlijk gedrag van bestuurders, commissarissen en/of accountants.

Mocht er een geschil binnen uw onderneming ontstaan, dan kunnen wij u, zo nodig in samenwerking met uw fiscalist en notaris, bijstaan bij het vinden van een effectieve oplossing. Dat kan zijn door te kiezen voor overleg of door de gang naar de rechter te bewandelen. Het uiteindelijke resultaat staat daarbij voorop.

Onze advocaten denken pro actief met u mee. Zij adviseren en procederen over geschillen bij overnames, geschillen tussen aandeelhouders onderling en tussen aandeelhouders en de vennootschap (waaronder enquêteprocedures bij de Ondernemingskamer van het gerechtshof Amsterdam), zeggenschap en besluitvorming binnen rechtspersonen, uitkoop en uitstoting van aandeelhouders en aansprakelijkheid van bestuurders, commissarissen en accountants.

Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 77 77 verwijs@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!