Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Ziekte

Bij een ziekmelding van een werknemer, dient u als ondernemer alert te zijn en een actieve houding te tonen. Heeft de werknemer ondersteuning nodig? Betreft het kortdurend of langdurig verzuim? En hoe wordt omgegaan met eventuele re-integratie? Wellicht buiten het eigen bedrijf? De arbeidsrechtspecialisten van LVH Advocaten staan u graag bij om dit soort vragen te beantwoorden.

Ziekteverzuimbeleid

Iedere ondernemer streeft naar duurzame inzetbaarheid van zijn medewerkers en wil voor zijn bedrijf een vitaal team en een laag ziekteverzuim, maar niet iedere ondernemer weet hoe dit optimaal bereikt kan worden. De arbeidsrechtspecialisten van LVH Advocaten weten dat het realiseren van een laag ziekteverzuim begint bij het ontwikkelen en uitvoeren van een goed ziekteverzuimbeleid. Ook hiermee helpen wij u graag.

Re-integratie

Is bij uw werknemer sprake van langdurig ziekteverzuim? Dan doet u er goed aan om zo snel mogelijk actie te ondernemen door met re-integratie te starten. U vangt hier mee aan door het inschakelen van een bedrijfsarts/arbodienst. Samen met de werknemer en bijvoorbeeld de bedrijfsarts kunt u vaststellen wat de werknemer wel en niet kan gedurende het ziekteverzuim.

Arbeidsconflict en ziekte

Ziekte kan ook gepaard gaan met een arbeidsconflict. Een werknemer meldt zich bijvoorbeeld ziek vanwege een conflictsituatie op het werk terwijl geen sprake is van arbeidsongeschiktheid. Of de werknemer is ziek geworden door het arbeidsconflict (burn-out). In deze situaties is het belangrijk dat u tijdig actie onderneemt. Een advocaat kan u goed adviseren om de zaak in goede banen te leiden.

Hebt u vragen of wilt u meer weten over wat wij voor u kunnen betekenen? Neem dan contact op met een van de arbeidsrechtspecialisten van LVH Advocaten.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 45 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 45 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

Juridisch medewerker

+31 (0)10 209 77 77 Verwijs@lvh-advocaten.nl