Afbeelding
Uw branche

De branches waarin onze cliënten actief zijn, vormen de leidraad in onze praktijkvoering. De markt waarin u zich beweegt, kennen wij. Doordat we op de hoogte zijn van ontwikkelingen in de branche, kunnen wij u doelgericht bijstaan en zijn uw vragen voor ons herkenbaar.

Leeman Verheijden Huntjens richt haar dienstverlening op onderstaande branches :

Verlenging van de loondoorbetalingsplicht door het UWV: hoe voorkomt u dit?

Voor zieke werknemers geldt op grond van artikel 7:629 BW een loondoorbetalingsplicht gedurende 104 weken. Is de werknemer na deze periode nog steeds niet hersteld en kan de werknemer de bedongen arbeid niet in aangepaste vorm verrichten? Dan kan bij het UWV toestemming worden gevraagd (ontslagaanvraag) om de arbeidsovereenkomst met de werknemer op te zeggen wegens langdurige arbeidsongeschiktheid.

Adviesrecht van de OR: ‘Wanneer spreken we van wezenlijke invloed en tijdige betrokkenheid?'

Een Ondernemingsraad (OR) moet in de gelegenheid worden gesteld om advies uit te brengen over bepaalde voorgenomen besluiten van de organisatie. Dit staat bekend als het adviesrecht van de OR (art. 25 WOR). Hierbij kan gedacht worden aan de overdracht van aandelen van de betreffende organisatie.

Europese Erecode inzake Franchising niet afdwingbaar

De Europese Erecode inzake Franchising bevat praktische en essentiële voorwaarden die de relatie regelen tussen een franchisegever en zijn franchisenemers.

Meer artikelen >
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl