Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Uw branche

De branches waarin onze cliënten actief zijn, vormen de leidraad in onze praktijkvoering. De markt waarin u zich beweegt, kennen wij. Doordat we op de hoogte zijn van ontwikkelingen in de branche, kunnen wij u doelgericht bijstaan en zijn uw vragen voor ons herkenbaar.

Leeman Verheijden Huntjens richt haar dienstverlening op onderstaande branches :

Ontbinden contract: Welke termijn voor nakoming is redelijk?

Stel, uw contractpartij levert niet de kwaliteit die u afgesproken had, hoeveel tijd moet u diegene dan gunnen om zijn prestatie te verbeteren? Anders gezegd, wanneer mag u zeggen; “Mijn geduld is op en ik wil het contract ontbinden!”? Deze vragen kwamen aan bod in het arrest Fraanje vs Alukon (ECLI:NL:HR:2019:1581) van de Hoge Raad op 11 oktober 2019. Een belangrijk arrest op het gebied van contractenrecht, in het bijzonder voor partijen die te maken hebben met een wederpartij die zijn verplichtingen uit het contract niet nakomt.

WW-premie: laag of hoog tarief?

Per 1 januari 2020 introduceert de Wet arbeidsmarkt in balans (Wab) een nieuw systeem voor de WW-premie. Daarbij vervalt tevens de sectorale premiedifferentiatie, omdat veel bedrijven niet meer in één sector vallen.

De aandeelhoudersovereenkomst: wat indien afspraken niet worden nagekomen?

In mijn eerdere bijdragen Een aandeelhoudersovereenkomst om je startup investeerder-proof te maken en De aandeelhoudersovereenkomst: enkele praktische tips schreef ik al over de nut en noodzaak van de aandeelhoudersovereenkomst. Om conflicten met bijvoorbeeld toekomstige investeerders te voorkomen is het verstandig goede afspraken te maken over de samenwerking. Niet alleen afspraken over de positieve kanten van de samenwerking, maar vooral ook afspraken over wat er moet gebeuren indien de samenwerking niet loopt zoals verwacht. Het opnemen van dergelijke afspraken in een aandeelhoudersovereenkomst is belangrijk. Maar wat als één van de partijen weigert de afspraken uit de aandeelhoudersovereenkomst na te komen? Ook met dit scenario moet bij het opstellen van een aandeelhoudersovereenkomst rekening worden gehouden.

Meer artikelen >
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal contracteren

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!