Afbeelding
Ons specialisme

Leeman Verheijden Huntjens is een middelgroot advocatenkantoor met zo’n 20 advocaten. Middelgroot heeft als voordeel dat we groot genoeg zijn om belangrijke en omvangrijke zaken te behandelen die spelen binnen de landsgrenzen als ook daar buiten. Onze gespecialiseerde advocaten werken effectief en efficiënt en weten elkaar te vinden. Overstijgt een zaak zijn/haar specialisme dan worden de krachten gebundeld om zo onze diensten zo goed mogelijk af te stemmen op de situatie van de ondernemer.

Wij hebben specialisten in huis met kennis over onderstaande gebieden/onderwerpen:

Voldoet uw organisatie aan het nieuwe regime van de AVG? AVG-meeting LVH-Advocaten & Palcoma

De invoering van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) is voor de meeste organisaties van grote invloed op de bedrijfsvoering. De wijze waarop er binnen de organisatie wordt omgegaan met persoonsgegevens en de inrichting van processen speelt hierin een belangrijke rol. Aangezien bij veel ondernemers en organisaties nog veel vragen bestaan omtrent dit onderwerp, organiseerde Leeman Verheijden Huntjens Advocaten in samenwerking met Palcoma ICT-diensten in april een bijeenkomst om ondernemers hier verder over te informeren. “De essentie van de verordening is dat wat vroeger mocht nog steeds wel mag, maar dat er veel meer moet. Ondernemers hebben er veel meer verplichtingen bij gekregen,” aldus advocaat Daniël van Genderen. “Het voornaamste doel is dat ondernemers te allen tijde kunnen aangeven dat ze compliant zijn met de regelgeving van persoonsgegevens.” Ook op het gebied van human resources zijn er veel zaken waar werkgevers rekening mee dienen te houden in hun omgang met (potentiële) werknemers. Daarop is advocaat Mieke Bestebreurtje dieper ingegaan tijdens de bijeenkomst. Om dit op de werkvloer effectief door te voeren, is ook de automatisering een zeer belangrijk aspect. Vandaar dat Sander Linschoten van Palcoma ICT-diensten tijdens het seminar toelichting gaf over hoe organisaties hun automatisering kunnen inrichten om te voldoen aan de strengere wetgeving.

Franchisegever mag bij overname personeel van franchisenemer toeslagen niet afbouwen

Op 12 april 2018 heeft de kantonrechter geoordeeld dat franchisegever de persoonlijke toeslagen van overgenomen personeel niet mag afbouwen en die toeslagen moet verhogen met de cao-loonsverhogingen.

Franchisenemer gehouden aan postcontractueel non-concurrentiebeding

Begin dit jaar heb ik een artikel geschreven over het nut en de noodzaak van een postcontractueel non-concurrentiebeding in een franchiseovereenkomst. Dat dit onderwerp actueel blijft, blijkt onder andere uit het vonnis van de voorzieningenrechter van de Rechtbank Midden-Nederland dat op 3 april 2018 is gepubliceerd.

Meer artikelen >
Mieke Bestebreurtje

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31 (0)10 209 27 76 bestebreurtje@lvh-advocaten.nl
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Jannine Meijer

onderneming en aandeelhouders, incasso

+31(0)10 209 27 45 meijer@lvh-advocaten.nl
Anouk Mullenders

scheiding (voor ondernemers)

+31 (0)10 209 27 55 mullenders@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

incasso, onderneming en aandeelhouders, luchtvaart

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 40 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering, incasso

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl