Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Ons specialisme

Leeman Verheijden Huntjens is een middelgroot advocatenkantoor met zo’n 17 advocaten. Middelgroot heeft als voordeel dat we groot genoeg zijn om belangrijke en omvangrijke zaken te behandelen die spelen binnen de landsgrenzen als ook daar buiten. Onze gespecialiseerde advocaten werken effectief en efficiënt en weten elkaar te vinden. Overstijgt een zaak zijn/haar specialisme dan worden de krachten gebundeld om zo onze diensten zo goed mogelijk af te stemmen op de situatie van de ondernemer.

Wij hebben specialisten in huis met kennis over onderstaande gebieden/onderwerpen:

Vergoeding van buitengerechtelijke kosten: wat is mogelijk?

Wat zijn buitengerechtelijke kosten en welke kosten kun je verhalen op een zakelijke wederpartij? Deze 2 vragen komen in feite in elke zaak aan de orde waarbij ik een cliënte bij sta die een vordering wil verhalen. In de meeste gevallen kijken we in een zaak eerst of deze buiten rechte kan worden opgelost. In dit traject - voordat we naar de rechter gaan - worden de zogenaamde buitengerechtelijke kosten gemaakt, voor onder meer het aanschrijven en overleg met de wederpartij of diens advocaat.

De aandeelhoudersovereenkomst: enkele praktische tips

Of het nu gaat om een startup of om een onderneming die al langere tijd bestaat, het is belangrijk dat aandeelhouders goede afspraken maken. Met het vastleggen van de afspraken krijgen aandeelhouders zekerheid over waar zij richting hun medeaandeelhouders aan toe zijn.

Slapend dienstverband: moet het dienstverband met een zieke werknemer na 2 jaar ziekte worden beëindigd?

Na het einde van de loondoorbetalingsverplichting van 104 weken bij zieke werknemers, kan de werkgever rechtsgeldig de arbeidsovereenkomst opzeggen. Maar in de praktijk gebeurt dit niet altijd. Werkgevers houden de dienstverbanden ‘slapend’ in stand om zo te voorkomen dat de transitievergoeding moet worden uitbetaald. In dit artikel wordt besproken wat een slapend dienstverband is en of dit nog is toegestaan gezien huidige en toekomstige wetgeving.

Meer artikelen >
Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl