De ZZP-scan
Bedankt voor uw aanvraag!
Wilt u meer informatie ?
Wilt u meer informatie over de ZZP-scan, dan kunt u hier de flyer downloaden.
Meer over personeel
Extern ondernemerschap weegt volledig mee bij toets schijnzelfstandigheid
De Hoge Raad heeft een belangrijke uitspraak gedaan over de arbeidsrelatie tussen Uber en haar chauffeurs. Deze uitspraak heeft verstrekkende gevolgen voor zzp'ers en de vraag of zij een echte zelfstandige of juist een schijnzelfstandige zijn.
Een intentieverklaring; rechten en verplichtingen
Hoe hard is een clausule in een intentieverklaring dat er pas rechten en verplichtingen ontstaan wanneer er een getekende overeenkomst is? Niet altijd hard, zo blijkt.
13 februari 2025: Actualiteitenbijeenkomst Arbeidsrecht
In samenwerking met ACE House Rotterdam organiseert LVH Advocaten wederom een actualiteitenbijeenkomst over arbeidsrechtelijke onderwerpen. Deze bijeenkomst is bedoeld voor HR-managers, die graag up-to-date willen blijven. Een lidmaatschap van ACE HR-collectief is niet verplicht om deze bijeenkomst bij te wonen.