Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

contact leeman verheijden huntjens

Contact

Bezoekadres:
World Port Center Rotterdam
Wilhelminakade 955
3072 AP Rotterdam

Telefoon     : 010 209 27 77
Fax     : 010 209 27 78
E-mail     : info@lvh-advocaten.nl


Bezoek onze Linkedin pagina 

  • Routebeschrijving

    AUTO

    Op alle belangrijke aanvoerwegen (20, A13, A15, A16) van Rotterdam wijzen borden richting Rotterdam Centrum/Erasmusbrug. Via een overzichtelijke stadsas is de Erasmusbrug eenvoudig te bereiken.

    Vanaf de Zuidkant van de rivier de Nieuwe Maas.

    Verkeer komende vanaf de zuidkant van de rivier de Nieuwe Maas slaat voor de brug linksaf de Wilhelminapier op.

    Vanaf de noordzijde van de rivier de Nieuwe Maas.

    Verkeer komende vanaf de noordzijde van de rivier de Nieuwe Maas, gaat eerste de Erasmusbrug over en neem dan de eerste afslag rechts.

    OPENBAAR VERVOER

    De Kop van Zuid biedt een waaier aan openbaar vervoer zoals tram, bus en metro. Via het ondergrondse metrostation Wilhelminaplein heb je binnen enkele minuten toegang tot het centrum, Rotterdam Ahoy en het Centraal Station met binnen- en buitenlandse verbindingen naar België, Frankrijk en Engeland.

    Naast het metrostation bevindt zich tramhalte Wilhelminaplein. Hier komen trams 20, 23 of 25 vanuit centrum van de stad en vanaf het Centraal Station.

Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!