Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding
HR Kennisdesk


Herkent u het probleem dat u snel een antwoord nodig heeft op een HR-gerelateerd vraagstuk? U zoekt in Google, maar u weet niet zeker of het antwoord correct is en conform de actuele wet- en regelgeving. De HR Kennisdesk biedt voor dit probleem een oplossing.

  • Altijd toegang tot een online database met actuele informatie;
  • Snel antwoord op al uw HR-gerelateerde vragen;
  • Inclusief formats voor arbeidsrechtelijke contracten zoals een arbeidsovereenkomst of beëindigingsovereenkomst;
  • Verzekerd van informatie conform de actuele Nederlandse wet- en regelgeving.

Via ons online portal heeft u te allen tijde toegang tot de meest actuele informatie omtrent arbeidsrecht en daardoor altijd een snel en correct antwoord op uw vragen. Van informatie aangaande de juridische aspecten van werving en selectie tot formats voor een beëindigingsovereenkomst: u vindt het in de HR Kennisdesk.

Meer informatie?

Voor meer informatie over de HR kennisdesk kunt u een e-mail sturen naar hrkennisdesk@lvh-advocaten.nl.

Gebruikmaken van het platform?

Vul hieronder het formulier in en u ontvangt op korte termijn verdere gebruiksinstructies.

 

* Lees hier de Algemene voorwaarden van de HR Kennisdesk.

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Marcel van den Ende

onderneming en aandeelhouders, wegtransport, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 45 vandenende@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
Hein Kernkamp

scheepvaart, wegtransport, procesvoering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 63 kernkamp@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Jack Leeman

procesvoering, onderneming en aandeelhouders, vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 leeman@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Sabriye Ort

franchise, distributie en agentuur, contractenrecht, huurrecht

+31 (0)10 209 27 77 ort@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

faillissementen en herstructurering, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 76 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl