Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Nieuws

Recht voor in bed, op het toilet of in bad

maandag 31 augustus 2015

Uitgeverij BBNC heeft een serie boeken uitgegeven onder de titel “ ……voor in bed, op het toilet of in bad”. In korte hoofdstukken worden allerlei onderwerpen praktisch beschreven en toegelicht en inmiddels bestaat de serie uit ruim 20 delen. Zo zijn er uitgaven verschenen over economie, natuurkunde, sterrenkunde, wiskunde etc.  

Onder eindredactie van Rob Steenhoek is de uitgave “Recht voor in bed, op het toilet of in bad” verschenen. Er wordt uitleg gegeven over onder meer arbeidsrecht, huurrecht, erfrecht, faillissementen en familierecht.

Wilt u een exemplaar het boekje ontvangen? Mailt u dan uw verzoek aan Rob Steenhoek (steenhoek@lvh-advocaten.nl) en wij sturen u gratis een exemplaar toe.

Voor de andere boeken uit de serie verwijzen wij naar de site van BBNC Uitgevers (http://www.bbnc.nl/).

Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52
LinkedIn
Download vCard
Stuur een e-mail
Zoek in artikelen
Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 77 77 verwijs@lvh-advocaten.nl