Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

advocaten rotterdam leeman verheijden huntjens

Advocaten

Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
How to effectively terminate an agency agreement

Agency agreements under Dutch law are defined in book 7 of the Dutch Civil Code (DCC). Book 7 contains a number of specific type of agreements that need a specific form of protection. Agency agreements and employment agreements are examples of such specific agreements.

Wat mag de koper verwachten van een oude goedkope tweedehands auto met een hoge kilometerstand?

Het kopen van een tweedehands auto is altijd een beetje spannend, want men zou maar een auto kopen die later ernstige gebreken blijkt te hebben. In dit artikel bespreek ik een arrest van het Gerechtshof ’s-Hertogenbosch over een geval waarin een koopster na aankoop van een auto gebreken ontdekte. Het ging in dit geval om een oude goedkope tweedehands auto met een hoge kilometerstand, waarbij de verkoper er duidelijk op heeft gewezen dat gebreken zijn te verwachten vanwege het aantal gebruiksjaren. Wat mag de koopster in dat geval van de tweedehands auto verwachten? En wanneer is er sprake van non-conformiteit?

Privacy and Data Protection: Brexit and third countries

As we all know the UK left the EU with effect from 1 January 2021. How does this affect the transfer and processing of personal data in the UK. The Withdrawal Agreement entered into by the EU and the UK regarding the withdrawal of the UK from the EU sets out a certain transitionary period. This transitional period expired as from 1st July 2021, meaning that the UK is treated as a third country with respect to the transfer and processing of personal date. What does this mean in practice for privacy and data protection?

Meer artikelen >

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!