Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

hr kennisdesk leeman verheijden huntjens

HR Kennisdesk


Herkent u het probleem dat u snel een antwoord nodig heeft op een HR-gerelateerd vraagstuk? U zoekt in Google, maar u weet niet zeker of het antwoord correct is en conform de actuele wet- en regelgeving. De HR Kennisdesk biedt voor dit probleem een oplossing.

  • Altijd toegang tot een online database met actuele informatie;
  • Snel antwoord op al uw HR-gerelateerde vragen;
  • Inclusief formats voor arbeidsrechtelijke contracten zoals een arbeidsovereenkomst of beëindigingsovereenkomst;
  • Verzekerd van informatie conform de actuele Nederlandse wet- en regelgeving.

Via ons online portal heeft u te allen tijde toegang tot de meest actuele informatie omtrent arbeidsrecht en daardoor altijd een snel en correct antwoord op uw vragen. Van informatie aangaande de juridische aspecten van werving en selectie tot formats voor een beëindigingsovereenkomst: u vindt het in de HR Kennisdesk.

Meer informatie?

Voor meer informatie over de HR kennisdesk kunt u een e-mail sturen naar hrkennisdesk@lvh-advocaten.nl.

Gebruikmaken van het platform?

Vul hieronder het formulier in en u ontvangt op korte termijn verdere gebruiksinstructies.

 

* Lees hier de Algemene voorwaarden van de HR Kennisdesk.

Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl

Meer advocaten >
Acties tegen concurrentiebeding

Veel werknemers hebben een concurrentiebeding en veel werkgevers komen in aanraking met potentiële werknemers die een concurrentiebeding hebben. De vraag die dan ontstaat is, kan de werknemer in dienst treden bij een nieuw bedrijf? Of met andere woorden, is het concurrentiebeding rechtsgeldig, kan de huidige werkgever het beding met succes inroepen of kan het concurrentiebeding wellicht (gedeeltelijk) vernietigd worden? Deze vragen en meer behandelen we in dit artikel. Ook wordt kort het arrest van het Gerechtshof Amsterdam van 16 februari 2021 besproken.

Eigenrisicodragerschap ZW en WGA: wat betekent het?

Veel werkgevers weten dat ze eigenrisicodrager kunnen worden voor de Ziektewet (ZW) of voor de Werkhervattingsregeling voor gedeeltelijke arbeidsgeschikten (WGA) en dat dit kosten zou kunnen besparen. Wat velen daarentegen niet bekend is, zijn de verplichtingen die horen bij het eigenrisicodragerschap. In dit artikel bespreken we wat het eigenrisicodragerschap is, welke verplichtingen u heeft als eigenrisicodrager heeft en wat u kunt doen als uw ex-werknemer geen medewerking verleent.

Werknemer ziek uit dienst: hoe zit het met premiedifferentiatie?

Bent u bekend met de financiële gevolgen van een werknemer die ziek uit dienst treedt? De Ziektewet - en WGA-premie is gedifferentieerd. Dit betekent dat de premies afhankelijk zijn van de instroom van werknemers die op de laatste dag van hun dienstverband of binnen 4 weken na de ontslagdatum ziek werden. In dit artikel bespreken we de premiedifferentiatie en de berekening van deze premie.

Meer artikelen >
Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 77 77 verwijs@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!