Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

hr kennisdesk leeman verheijden huntjens

HR Kennisdesk


Herkent u het probleem dat u snel een antwoord nodig heeft op een HR-gerelateerd vraagstuk? U zoekt in Google, maar u weet niet zeker of het antwoord correct is en conform de actuele wet- en regelgeving. De HR Kennisdesk biedt voor dit probleem een oplossing.

  • Altijd toegang tot een online database met actuele informatie;
  • Snel antwoord op al uw HR-gerelateerde vragen;
  • Inclusief formats voor arbeidsrechtelijke contracten zoals een arbeidsovereenkomst of beëindigingsovereenkomst;
  • Verzekerd van informatie conform de actuele Nederlandse wet- en regelgeving.

Via ons online portal heeft u te allen tijde toegang tot de meest actuele informatie omtrent arbeidsrecht en daardoor altijd een snel en correct antwoord op uw vragen. Van informatie aangaande de juridische aspecten van werving en selectie tot formats voor een beëindigingsovereenkomst: u vindt het in de HR Kennisdesk.

Meer informatie?

Voor meer informatie over de HR kennisdesk kunt u een e-mail sturen naar hrkennisdesk@lvh-advocaten.nl.

Gebruikmaken van het platform?

Vul hieronder het formulier in en u ontvangt op korte termijn verdere gebruiksinstructies.

 

* Lees hier de Algemene voorwaarden van de HR Kennisdesk.

Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl

Meer advocaten >
Ontslag op staande voet: vereisten en recente uitspraken

Veel werkgevers krijgen wel eens te maken met een werknemer waarvan zij – gezien de ernst van de gedragingen – direct afscheid willen nemen, oftewel de werknemer op staande voet ontslaan. Maar kan dat wel? In dit artikel lopen wij met u langs de vereisten van het ontslag op staande voet en behandelen we drie recente uitspraken van kantonrechters die hebben geoordeeld over een ontslag op staande voet.

Beoordeling arbeidsrelaties en Wet DBA: Werknemer of zelfstandige?

Een veel gebruikte arbeidsverhouding is de ZZP-constructie. Deze arbeidsverhouding kent voor ondernemers een aantal voordelen en het is een goed alternatief voor uitzending en (tijdelijke) arbeidsovereenkomst. Het is derhalve een onderwerp waarover de laatste jaren veel te doen is, meer specifiek, wanneer is sprake van een overeenkomst van opdracht of een arbeidsovereenkomst? Die kwalificatie bepaalt het toepasselijke regime en of loonheffingen afgedragen moeten worden aan de Belastingdienst. In dit artikel wordt stilgestaan bij een aantal belangrijke facetten, waaronder: (1) de vervanging van de Wet DBA en (2) de fiscale en civiele beoordeling een arbeidsrelatie.

Zieke werknemer: stappenplan re-integratie

In dit artikel wordt stilgestaan bij de te nemen stappen voor werkgevers in het re-integratieproces van zieke werknemers. Re-integratieverplichtingen voor werkgever en werknemer ontstaan wanneer de werknemer langdurig ziek (arbeidsongeschikt) is. Het re-integratieproces start derhalve bij de ziekmelding van de werknemer.

Meer artikelen >
Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 77 77 verwijs@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!