Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Tarieven

Het honorarium dat aan de cliënt in rekening wordt gebracht, wordt berekend door de aan het dossier bestede tijd te vermenigvuldigen met het uurtarief van de behandelend advocaat.

Onze huidige uurtarieven liggen tussen € 150,00 en € 285,00 en zijn afhankelijk van de ervaring van de behandelend advocaat. In bijzondere gevallen (bijvoorbeeld in verband met het belang of de spoedeisendheid van de zaak) kan met de cliënt een hoger uurtarief dan gebruikelijk worden afgesproken. De tarieven worden - al dan niet jaarlijks - geïndexeerd. Voor kantoorkosten wordt een opslag over het honorarium berekend van 6%.

Indien er kosten worden gemaakt voor griffierechten en/of het inschakelen van een deurwaarder, procureur of andere derden, dan worden deze aan de cliënt in rekening gebracht.

In principe vindt maandelijks een afrekening van de verrichte werkzaamheden plaats. Voorts wordt bij nieuwe cliënten gewerkt met een voorschotnota.

Indien u daar prijs op stelt, kunnen wij met u in overleg treden over een alternatieve wijze van berekening van het honorarium.   
 

Bouwe Bos

procesvoering

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

procesvoering, aanbestedingen, onderneming en overheid

+31(0)10 206 17 81 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

huur (contract en ontruiming), onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid, onderneming en aandeelhouders, nationaal en Internationaal Belastingrecht

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

arbeidsrecht en medezeggenschap

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 206 17 81 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, commerciële contracten, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

procesvoering, huur (contract en ontruiming), incasso, onderneming en aandeelhouders

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

insolventierecht, ondernemingsrecht

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

commerciële samenwerkingen, 
overnames en arbeidsrecht

+31 (0)10 209 27 75 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

onderneming en aandeelhouders, faillissementen en herstructurering

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Leoni van Westen

procesvoering

+31 (0)10 209 27 75 vanwesten@lvh-advocaten.nl

Nieuwsflits

Geïnteresseerd? Schrijf je in voor de nieuwsflits!