Wij maken gebruik van cookies

Onze website maakt gebruik van cookies van derden om onze diensten en producten te kunnen analyseren en verbeteren. U kunt instemmen of u deze cookies wilt accepteren. Lees meer.

Afbeelding

Privacy beleid

Leeman Verheijden Huntjens Advocaten hecht waarde aan het op juiste wijze beschermen van uw persoonsgegevens. Met het oog op de Algemene Verordening Gegevensbescherming hebben wij dan ook ons beleid aangepast, waar het betreft de omgang met persoonsgegevens.

Wij vinden het  belangrijk u op de hoogte stellen van ons privacy beleid en willen u hierbij informeren over de gegevens die Leeman Verheijden Huntjens Advocaten van u verwerkt en op welke wijze wij met uw gegevens omgaan. U kunt in onze privacy verklaring alle informatie vinden over de aard en de doeleinden van de verwerking. Tevens vindt u hierin alle informatie over uw rechten op grond van de Algemene Verordening Gegevensbescherming.

Indien u vragen heeft, kunt u zich richten tot de Werkgroep Gegevensbescherming & Privacy via emailadres avg@lvh-advocaten.nl.

Bouwe Bos

conflicten

+31 (0)10 209 27 63 bos@lvh-advocaten.nl
Madelon van Breemen

internationaal

+31 (0)10 209 27 65 vanbreemen@lvh-advocaten.nl
Daniël van Genderen

onderneming en overheid

+31(0)10 209 27 75 vangenderen@lvh-advocaten.nl
Peter de Graaf

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 degraaf@lvh-advocaten.nl
Yvonne Jansen

onderneming en vastgoed

+31 (0)10 209 27 75 jansen@lvh-advocaten.nl
David Harreman

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 77 harreman@lvh-advocaten.nl
Lisa Kloot

personeel

+31(0)10 209 27 61 kloot@lvh-advocaten.nl
Ben van Nieuwaal

onderneming en overheid

+31 (0)10 209 27 75 vannieuwaal@lvh-advocaten.nl
Michelle Reevers

luchtvaart, onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 27 75 reevers@lvh-advocaten.nl
Hans Rijntjes

conflicten

+31 (0)10 209 27 55 rijntjes@lvh-advocaten.nl
Rob Steenhoek

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 steenhoek@lvh-advocaten.nl
Peter Verheijden

onderneming en zaken doen, personeel

+31 (0)10 209 27 55 verheijden@lvh-advocaten.nl
Justin de Vries

bedrijven in financiële moeilijkheden

+31 (0)10 209 27 52 devries@lvh-advocaten.nl
Jacolien Verwijs

onderneming en zaken doen

+31 (0)10 209 77 77 verwijs@lvh-advocaten.nl